امضای قرارداد همکاری هلدینگ سلام و دانشگاه امام رضا

امضای-قرارداد-همکاری-هلدینگ-سلام-و-دانشگاه-امام-رضا

امضای-قرارداد-همکاری-هلدینگ-سلام-و-دانشگاه-امام-رضا


امضاء قراردادهمکاری مطالعاتی وپژوهشی بین دانشگاه بین‌المللی امام رضا و هلدینگ سلام تحت عنوان خدمات مطالعاتی و طراحی طرح جامع “سلام دنیا

پیرو مذاکرات و رایزنی‌های صورت گرفته میان مهندس محمد خانی مدیر عامل هلدینگ سلام  و دکتر مرتضی رجوعی رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا، حول محور طرح جامع “سلام دنیا“، قرارداد انجام خدمات مطالعاتی و طراحی طرح به امضای طرفین رسید.

دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) با تکیه بر ظرفیت‌ها و فرصت‌های آستان قدس رضوی از سال 1378 تاسیس شده و یکی از برترین دانشگاه‌های کشور می‌باشد. طبق جدیدترین رتبه‌بندی مرکز منطقه‌ای علوم جهان اسلام (ISC)، دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) موفق به کسب رتبه ۴۳ دانشگاه‌های جامع کشور و بالاترین رتبه در میان دانشگاه‌های غیر دولتی ایران شد. همچنین این دانشگاه رتبه دوم در تولید علم و اشتغالزایی را نیز در میان موسسات آموزشی کشور را از آن خود کرده است.

این طرح برای اولین بار و به صورت اختصاصی توسط مهندس محمد خانی مدیر عامل و بنیانگذار هلدینگ سلام و مشاور عالی مدیر عامل اتحادیه کشوری مسکن مهر به پشتوانه تجربیات و ابتکارات خود در زمینه تامین منابع مالی پروژه‌ها با هدف کاهش اثر تحریم‌ها و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و پیرو فرمان‌ مقام معظم رهبری ( مدظله‌العالی) در عرصه خوداتکایی و مقابله با حربه تحریم‌های ظالمانه نظام استکبار جهانی ارائه شده است. یکی از اهداف این طرح ایجاد بازار مشترک تهاتر بین‌الملل و همگام با بیانیه گام دوم انقلاب تعریف شده و در راستای دستیابی به اهداف اسناد برنامه‌ریزی ملی کشور از جمله سند چشم‌انداز به‌ صورت جامع و با تکیه ‌بر تقویت اقتصاد ملی و گشایش در عرصه اقتصاد بین‌الملل، مسیرهای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور در قالب تجارت الکترونیک را میسر خواهد ساخت.این طرح به صورت جامع تمام ابعاد تحریم اعم از مبادلات بازرگانی، حمل و نقل بین‌الملل، جریانات مالی بین الملل، سرمایه‌گذاری و فاینانس و خدمات اعم از فنی و گردشگری را نیزپوشش خواهد داد.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *