انتصاب مهندس محمد خانی به سمت مشاور عالی مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری مسکن مهر

حکم-انتصاب-محمد-خانی-به-مشاور-عالی-مسکن-مهر

حکم-انتصاب-محمد-خانی-به-مشاور-عالی-مسکن-مهر


مهندس محمدخانی، مدیرعامل و بنیان‌گذار هلدینگ سلام، در حکمی از سوی مهندس مجید صف شکن، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره اتحادیه کشوری تعاونی‌های مسکن مهر، به سمت مشاور عالی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر منصوب شدند.

متن حکم انتصاب به شرح زیر است:

بسمه تعالی

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره هلدینگِ سلام
جناب مهندس محمد خانی

احتراماً
نظر به تجارب ارزشمند و منحصر به فرد شما در حوزه‌های سرمایه‌گذاری و تامین منابع پروژه‌های عمرانی، بدین وسیله به موجب مصوبه هیئت مدیره محترم اتحادیه کشوری مسکن مهر، جناب عالی را به عنوان « مشاور عالی مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه کشوری تعاونی‌های مسکن مهر » منصوب می‌نمایم.
از خداوند متعال توفیق روزافزون جناب عالی را در راستای پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواستارم.
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره اتحادیه کشوری تعاونی‌های مسکن مهر
مجید صف شکن

 

مهندس محمدخانی به عنوان مبتکر روش‌های نوین سرمایه‌گذاری، با بیش از 15 سال سابقه مدیریتی (مدیر عامل هلدینگ اسپاد و شرکت هوگل در شرق کشور) در زمینه سرمایه‌گذاری و تامین منابع پروژه‌های ساختمانی با هدف کاهش ریسک ناشی از سرمایه‌گذاری و افزایش نرخ بازدهی پروژه‌های عمرانی، اقدام به تاسیس هلدینگ سلام به عنوان اولین مرکز تخصصی پروژه های عمرانی نمودند.

 

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *