رمز ارزها

رمز ارزها در واقع زیر مجموعه‌ای از ارزهای دیجیتال می‌باشند که از طریق الگوریتم‌ها رمزنگاری و به صورت غیر متمرکز اداره می‌شوند.این ارزها تماما در بستر دیجیتال هستند و توسط هیچ نهاد و سازمان خاصی کنترل نمی‌شوند. رمز ارزها انواع مختلفی دارند که معروف ترین آن‌ها بیت کوین می‌باشد.

این ارزها هیچ گونه ماهیت فیزیکی ندارند بلکه تماما در بستر دیجیتال جابه‌جا می‌شوند و با استفاده از فناوری بلاک‌چین در رمز ارز بیت‌کوین، امنیت بالای آن‌ها تضمین می‌شود و امکان تبادل و معاملات را به صورت ناشناس، فوری و با امنیت بالا می‌دهد.

امروزه این رمز ارزها به دید سرمایه‌گذاری و ابزاری برای انتقال و پرداخت می‌باشند.با توجه به ترویج رمزارزها در سطح جهانی صرافی‌های رمزارزی تعریف شدند که نهادی هستند که وظیفه تبدیل رمزارز کاربران به سایر رمزارزها، پول ملی کشور یا سایر ارز‌های رایج دنیا و برعکس را برعهده دارند. ما در هلدینگ سلام با همکاری آکادمی Hi Crypto  به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای به عنوان تحلیل‌گر و معامله‌گر(تریدر) بازار رمز ارزها آماده ارائه مشاوره سرمایه‌گذاری، تامین منابع پروژه‌های ماینینگ، توکنیزاسیون املاک می‌باشیم. همچنین در راستای ارتقاء سطح دانش و آگاهی عمومی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش و تحلیل بازارهای رمز ارزها زیر نظر برترین و مجرب‌ترین اساتید کرده‌ایم.

 

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *