سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال-Hi crypto

ارز دیجیتال-Hi crypto


سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال یکی از انواع سرمایه‌گذاری می‌باشد که یکی از مهم‌ترین محرکه‌های اقتصادی در هر کشور است اما باید در نظر گرفت اکثرا می خواهند به گونه‌ای سرمایه‌گذاری کنند که در اسرع وقت بازدهی زیادی داشته باشند بدون اینکه خطر از دست دادن سرمایه را بپذیرند. به همین دلیل است که بسیاری همیشه در جستجوی برنامه‌های برتر سرمایه گذاری هستند که در آن آنها می توانند پول خود را در چند ماه یا چند سال با خطر کم یا بدون خطر دو برابر کنند. با این وجود متأسفانه، یافتن یک ترکیب با بازدهی بالا و ریسک کم در سرمایه‌گذاری کار راحتی نیست.

در واقع به طور معمول ریسک و بازده رابطه مستقیمی دارند، آنها دست به دست هم می‌دهند، یعنی هرچه بازده بالاتر باشد ، ریسک بالاتر است و بالعکس. با توجه به چالش‌های موجود هلدینگ سلام با استفاده از روش‌های نوین و منحصر به فرد خود این رابطه مستقیم را شکسته و با کمترین میزان ریسک بیشترین میزان بازده را به وجود می‌آورد.

در همین راستا بر اساس تحقیقات انجام شده یکی از برترین روش‌های سرمایه گذاری در سال 2021 سرمایه گذاری در بخش رمز ارزها می‌باشد.

طی پنج سال گذشته، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده از 19.6 میلیارد دلار به بیش از 1.6 تریلیون دلار رسیده است. این میزان نشان دهنده رشد بسیار زیاد این بازار و ظرفیت بالای آن برای سرمایه‌گذاری می‌باشد.

یکی از برترین رمز ارز ها در چند سال اخیر بیت کوین می‌باشد که دارای نرخ رشد نسبتا چشمگیری بوده است. رمز ارز اتریوم نیز از دیگر رمز ارزهای تازه نفس به شمار می‌آید. تتر، کاردانو، ریپل و … از انواع ارزهای دیجیتال به شمار می‌آیند. همانطور که مشخص است سرمایه گذاری در این بازار نیز مانند دیگر بازارهای سرمایه و با توجه به ماهیت غیر فیزیکی و دیجیتال آن دارای ریسک بیشتری است به همین دلیل بازار رمز ارزها با وجود پتانسیل بالا برای سرمایه‌گذاری نیازمند دانش و آگاهی می‌باشد تا بتوان میزان ریسک ناشی از سرمایه‌گذاری را کاهش و بازدهی را افزایش داد. هلدینگ سلام در دپارتمان تخصصی Hi Crypto آماده ارائه خدمات آموزشی، تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، معامله گری،مدیریت سرمایه‌گذاری و چیدمان پرتفولیو و … می‌باشد.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *