صرافی-بایننس

صرافی-بایننس


صرافی بایننس

بایننس یکی از صرافی های بزرگ جهان در زمینه تجارت آلتکوین‌ها می‌باشد. در این صرافی آنلاین از انواع رمز ارزها به خصوص رمز ارزهای رایج پشتیبانی می‌شود. از جمله بیت‌کوین(BTC)، اتریوم(ETH)، لیت کوین(LTC)، دوج کوین((DOGE و حامی اصلی رمز ارز خود به نام بایننس کوین(BNB) می‌باشد.

جالب است بدانید نام این صرافی ترکیبی از نام  Bitcoin  و Finance می‌باشد. استانداردهای بالای امنیتی، ایمنی با معماری چند لایه و چند خوشه، توان پردازش بالا با ظرفیت پردازش حدود 1.4 میلیون سفارش در ثانیه از مهم ترین ویژگی‌های این صرافی می‌باشد.

با وجود اینکه صرافی بایننس اهمیت زیادی به امنیت اطلاعات کاربران می‌دهد و یک بستر عالی برای تجارت رمز ارزها می‌باشد اما به علت نفوذ امنیتی که در سال 2018 و حمله هکرها به این صرافی تا میزانی اعتماد کاربران کاهش پیدا کرد. پس از آن نیز با وجود متوقف کردن حمله و حفظ سرمایه و اطلاعات سرمایه گذاران در سال بعد یعنی 2019 هکرها بار دیگر با حمله گسترده توانستند حدود 7000 بیتکوین را به سرقت برده و به اطلاعات کاربران نیز دسترسی پیدا کنند که لطمه‌ی بزرگی برای اعتبار این صرافی به شمار می‌آید.

لازم به ذکر است متاسفانه صرافی بایننس کاربران ایرانی را تحریم کرده و هنگام استفاده از این صرافی نیاز به استفاده از وی پی ان می‌باشد.

 

 

 

 

 

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *