هتل بیمارستان‌ها


هتل بیمارستان
صنعت گردشگری سومین صنعت درآمدزای دنیا به حساب می‌آید و به دلیل ارزآوری تاثیر بسیار مثبتی بر چرخه اقتصاد دارد از همین رو بسیاری از کشورها با نگاهی مثبت به این صنعت در حال رشد، راهبردهای اقتصادی خود را تعریف می‌کنند.
یکی از انواع گردشگری، گردشگری درمان و یا به صورت کلی‌تر گردشگری سلامت می‌باشد. بر طبق آمارها اغلب گردشگران سلامت حداقل با یک همراه سفر می‌کنند و اقامت مهم‌ترین مسئله در این نوع از گردشگری می‌باشد زیرا معمولا فاصله بیمار از بیمارستان و یا محل درمان نباید طولانی باشد و همراه بیمار نیز در مکانی در نزدیکی محل درمان باید اقامت داشته باشد. از همین رو هتل بیمارستان‌ها گزینه بسیار مناسبی برای اقامت گردشگران سلامت به شمار می‌روند.
هتل بیمارستان‌ها دارای معماری و طراحی منحصر به فردd می‌باشند. در طراحی هتل بیمارستان‌ها در نظر گرفتن خدمات رفاهی علاوه بر خدمات درمانی و پزشکی برای همراهان بیمار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین جهت بخش‌های مختلفی از جمله رستوران و کافی شاپ با ظرفیت بالا، اتاق‌های اختصاصی، سالن ورزشی و انواع کلینیک‌های تخصصی به منظور رفاه حال بیماران و همراهان آن ها در نظر گرفته می‌شود. شرکت فنی مهندسی سلام با همکاری شرکت سلامت هلدینگ سلام، آماده انجام پروژه‌های هتل بیمارستانی می‌باشد.

سلامتفنی مهندسی

طراحی هتل بیمارستانهتل بیمارستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *