دپارتمان املاک مستغلات

دپارتمان املاک و مستغلات سلام Hi Estate

بورس تأمین مصالح ایران

دپارتمان املاک و مستغلات سلام تحت عنوان Hi-Estate یکی از مجموعه زیر مجموعه‌های هلدینگ سلام می‌باشد. از آنجایی که امروزه با توجه به وجود بازار رقابتی در همه حوزه‌ها از جمله املاک و مستغلات استفاده از یک الگوی ثابت و تکرار آن باعث عقب افتادن از بازار و عدم رشد کسب‌و‌کار می‌شود به همین علت استفاده از تکنیک‌های نوین مهندسی فروش در این بخش می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی بر این فرایند بگذارد.
در واقع مهندسی فروش تلفیقی از دانش و نوآوری است که کلیه عملیات مدیریت مالی، تحقیقات بازار، تحلیل رقبا، ایجاد مزیت رقابتی، مباحث حوزه فنی و مهندسی، اجرایی و فروش را در برمی‌گیرد.
دپارتمان املاک و مستغلات سلام تحت عنوان Hi-Estate در زمینه تهاتر ملکی، خرید و فروش، رهن و اجاره و مشارکت در ساخت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می‌باشد.
Hi-estate

تهاتر

خرید و فروش

رهن و اجاره

مشارکت در ساخت

کارشناسان و مشاورین کارآزموده

تمامی مشاورین و کارشناسان ما از طریق برنامه‌های آموزشی مستمر و استفاده از تکنیک‌های نوین می‌کوشند تا سطح کیفی خدمات خود را ارتقا داده و با کمترین هزینۀ زمانی و مالی شما را به دلخواهتان برسانند.

مشاورین و کارشناسان ما با در نظر گرفتن نیازهای شما و با استفاده از تکنیک‌های مهندسی فروش در تلاش هستند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین خدمات ممکن را ارائه دهند.

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت از دیگر خدمات ما در واحد املاک و مستغلات می‌باشد. همان‌طورکه می‌دانید مشارکت نیازمند اعتماد دو جانبه میان سازنده و مالک می‌باشد؛ از همین جهت در این زمینه سابقه و تجربه سازندگان از اهمیت زیادی برخوردار است.

دپارتمان املاک و مستغلات سلام با تکیه بر تجربیات و سابقه خود در زمینه ساخت‌وساز آماده همکاری و مشارکت در پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان می‌باشد.

واحد-املاک-و-مستغلات

پیدا کردن ملک ایده‌آل شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن

منطبق سازی نیازها و خدمات از طریق مهندسی فروش

مشارکت و همکاری توافقی به صورت نقد و تهاتر

تجربه و توانمندی‌های ما، اطمینان خاطر شما

بیش از 15 سال سابقه در زمینه املاک و مستغلات

اخذ مجوزات شهرداری

خلافی و جریمه

تغییر کاربری

تراکم

تخفیف و تقسیط

اخذ پایانکار

تفکیک سند

اخذ پروانه ساخت

املاک-و-مستغلات-سلام-2
مشارکت در ساخت

به صورت نقد و تهاتر

 

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و مشکلاتی از قبیل تورم، رکود، نوسانات ارزی، کاهش نقدینگی بازار و … سازندگان و فعالان صنعت ساختمان و یا حتی مالکین املاک، توانایی مشارکت و ساخت‌وساز را به صورت نقد و مستقل از دیگری را ندارند. از همین رو گروه املاک و مستغلات هلدینگ سلام از طریق تهاتر آماده مشارکت با شما عزیزان می‌باشد. این مجموعه تهاتر ملکی، تهاتر با خودرو، تهاتر با کالا، تهاتر با مصالح ساختمانی و … را پذیرا می‌باشد.

یکی از بارزترین مباحث در معاملات املاک، مشکلات و مسائل حقوقی پیرامون آن می‌باشد. از همین رو پشتیبانی مؤسسه حقوقی سلام در تمامی مراحل معامله و همکاری برجسته‌ترین وکلای ملکی اطمینان خاطر شما خواهد بود.