شرکت بازرگانی و امور بین‌الملل سلام

شرکت بازرگانی و امور بین الملل سلام Hi Trade

ما در این واحد بازرگانی و امورر بین‌الملل هلدینگ سلام با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه‌های گوناگون بازرگانی ارتباطات گسترده‌ای را در اقصی و نقاط جهان به خصوص در کشورهای حوزه سی آی اس و کشورهای خاورمیانه ایجاد کرده‌ایم که آن را نتیجه مهارت و تخصص خود در تجارت می‌دانیم.در بازار رقابتی امروز ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا با ارائه محصولات و خدماتی با بالاترین کیفیت و ایده‌ال ترین قیمت ممکن بتوانیم شبکه‌ای یک پارچه از خدمات بازرگانی را تشکیل دهیم.

 

شرکت بازرگانی و امور بین‌الملل سلام تحت عنوان Hi-Trade با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و تعامل در بازارهای آسیا، اروپا و آمریکا آماده ارائه خدمات بازرگانی با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت می‌باشد.

شرکت بازرگانی و امور بین‌الملل سلام

خدمات حوزه صادرات و واردات

ترخیص کالا

حمل و نقل

مشاوره سرمایه‌گذاری

حوزه‌های تجارت ما
در زمینه صادرات و واردات مواد شیمیایی و پتروشیمی، پزشکی و آزمایشگاهی، نساجی و پوشاک، انرژی و محیط زیست، کشاورزی و مواد غذایی، فلزات و مواد معدنی، تجهیزات و محصولات صنعتی، امور مالی و سرمایه گذاری((Finance، الکترونیک و مخابرات و چوب و الوار، محصولات و خدمات گسترده ای را به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می دهد و همواره در راستای کمک به منافع داخلی کشور و پر رنگ کردن نام کشور در عرصه بین‌الملل، آماده ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل خدمات مشاوره، خریدوفروش، صادرات و واردات و توزیع انواع کالا با بالاترین کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن هستیم.

ما در زمینه صادرات و واردات مواد شیمیایی و پتروشیمی، پزشکی و آزمایشگاهی، نساجی و پوشاک، انرژی و محیط زیست، کشاورزی و مواد غذایی، فلزات و مواد معدنی، تجهیزات و محصولات و خدمات گسترده‌‌ای را ارائه می‌دهد.
گستره جغرافیایی فعالیت ما

گستره جغرافیایی فعالیت ما بازارهای آسیایی تا اروپا و آمریکا را در بر میگیرد و همواره در تلاش هستیم تا این گستره وسیع‌تر شده تا بتوانیم دایره خدمات خود را ارتقا داده و از یک سیستم مدیریت کیفیت رسمی به عنوان چارچوبی برای تعیین اهداف استفاده می کنیم تا از این طریق بتوانیم میزان تاثیرات منفی را به حداقل برسانیم.

 

هدف ما توسعه گستره جعرافیایی تجارتمان و پر رنگ کردن نام ایران در تجارت بین الملل می‌باشد.

بازرگانی-هلدینگ-سلام

تنوع محصولات بازرگانی

گستره وسیع جغرافیایی فعالیت

بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت

بهترین عملکرد، قیمت‌گذاری مقرون به صرفه، خدمات با کیفیت

حوزه‌های تجارت ما

 تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

_
شرکت بازرگانی سلام

فلزات و مواد معدنی

_
شرکت بازرگانی سلام

پتروشیمی و شیمیایی

_
شرکت بازرگانی سلام

کشاورزی و مواد غذایی

_
شرکت بازرگانی سلام

مصالح ساختمانی و ساختمان

_
شرکت بازرگانی سلام

انرژی ومحیط زیست

_
شرکت بازرگانی سلام

تجهیزات و محصولات صنعتی

_
شرکت بازرگانی سلام

کالاهای مصرفی و خانگی

_
شرکت بازرگانی سلام
شرکت-بازرگانی-سلام
از دیگر خدمات ما

ارائه مشاوره تخصصی در حوزه تامین منابع و سرمایه‌گذاری

ارائه مشاوره تخصصی در خصوص مشکلات گمرکی و ترخیص کالا

مشاوره در حوزه حمل و نقل و ترانزیت

اخذ مجوزات و ارائه مشاوره در زمینه انجام حواله‌های بانکی

ماموریت و
تعهد ما
  • الویت داشتن رضایت مشتری
  • بهبود و ارتقاء سطح کیفی خدمات
  • تعامل فعالانه با مشتری پیش، هنگام و بعد از معامله
  • توسعه گستره جغرافیایی فعالیت در راستای پر رنگ کردن نام کشور عزیزمان
  • استفاده از تکنولوژی‌ها و روش‌های نوین در راستای تسهیل فرایند بازرگانی

ما به پشتوانه داشتن تخصص و تجربه در زمینه بازرگانی و همراهی تیم مجرب خود در تلاشیم تا روند بازرگانی خارجی، صادرات و واردات، ترخیص کالا و حمل و نقل را تسهیل کرده و در کوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه دهیم.


وجه تمایز ما همکاری سایر واحدها از جمله واحد سرمایه‌گذاری و تامین منابع سلام و همراهی موسسه حقوقی سلام در تمامی فرایندهای بازرگانی می‌باشد که تشکیل این زنجیره منحصر به فرد باعث کاهش هزینه‌های مالی و زمانی شده و نقطه عطفی در تجارت به حساب می‌آید.