پروژه زنجیره‌ی هتل بیمارستان(دهکده سلامت) با رویکرد گردشگری سلامت

شرکت-سلامت-هلدینگ-سلام
1شرکت-سلامت-هلدینگ-سلام
شرکت-سلامت-هلدینگ-5
شرکت-سلامت-هلدینگ-سلام-1

آتش بر تحریم‌ها

با توجه به تاکید رهبری بر اقتصاد مقاومتی و اهمیت آن در رابطه با کاهش وابستگی به دیگر کشورها و همچنین تاکید ایشان به کارآفرینی در مقابل فشار اقتصادی وارده از طرف دشمنان، اهمیت به دیگر بخش‌های درآمدزا و اشتغالزای کشور و کاهش وابستگی به صنعت نفت در جهت ارز آوری با توجه به اختلاف نرخ ارز در الویت قرار می‌گیرد.

عنوان پروژهاحداث زنجیره‌ی هتل بیمارستان‌ها در کشور
تاریخ شروع پروژهپاییز 1399
وضعیت پروژهتهیه طرح مقدماتی
تاریخ اتمام پروژهدر حال بررسی
اهداف پروژهجذب گردشگران سلامت

جذب گردشگران سلامت و رونق اقتصادی

 

از آنجایی که کاهش وابستگی به صنعت نفت و اهمیت دادن به دیگر صنایع درآمدزا در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی از تاکیدات رهبری می‌باشد، حائز اهمیت شمردن صنعت گردشگری به عنوان یکی از صنایع درآمد زا در جهان، بسیار موثر واقع خواهد شد. با توجه به ظرفیت‌های بالای کشور ایران از نظر پزشکی و همچنین گردشگری یکی از بهترین گزینه‌ها در جهت خود اتکایی اقتصادی، جذب گردشگران بین‌المللی می‌باشد اما چالش‌های موجود در این مسیر از جمله عدم امکانات و زیر ساخت‌های مناسب مانع دستیابی به این اهداف گردیده است. هلدینگ سلام در تلاش است در راستای دستیابی به اهداف والای فرهنگی کشور، سهم خود را از این ماموریت به انجام رسانیده و با ایجاد اشتغال و رونق سایر صنایع درآمدزا تاثیرات تحریم‌ها بر اقتصاد را به حداقل برساند. به این منظور ساخت هتل بیمارستان‌ها از مهم‌ترین پروژه‌های در حال اجرای این مجموعه می‌باشد.

ساخت زنجیره هتل بیمارستان‌ها در اقصی نقاط کشور علاوه بر حوزه پزشکی و صنعت ساختمان، صنعت گردشگری را نیز درگیر کرده و میزان اشتغال را به صورت همزمان در چند حوزه افزایش داده و همچنین رتبه ایران را در گردشگری سلامت در سطح بین‌الملل ارتقاء می‌دهد. امید داریم از این راه سهمی در تحقق مانع‌زدایی‌های اقتصادی در کشور داشته باشیم.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *