پروژه اپلیکیشن جامع املاک با رویکرد جلوگیری از وقوع جرم

اپلیکیشن-جامع-املاک-هلدینگ-سلام
اپلیکیشن-جامع-املاک-هلدینگ-سلام2

آتش بر فساد

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه:هر کس امروز به نام مدیر به مردم خدمتگزاری می‌کند باید بداند توقع مردم از همه دستگاهها، ادارات و سازمانها، سلامت نظام اداری و خدمت بدون شائبه و مبارزه با فساد است.

عنوان پروژه اپلیکیشن جامع املاک
تاریخ شروع پروژه1397/6/1
وضعیت پروژهدر حال اتمام
تاریخ اتمام پروژهدر حال بررسی
اهداف پروژهپیشگیری از قوع جرم در حوزه املاک

اپلیکیشن برگزیده در حوزه املاک

 

امروزه بر طبق آمار حدود 50% پرونده‌های قوه‌ی قضاییه مرتبط با جرائم حوزه املاک و مستغلات می‌باشد. این جرائم علاوه بر اثرات منفی بر چرخه اقتصادی کشور تبعات و پیامدهای ناگوار اجتماعی همانند بیکاری جوانان، اثرگذاری بر بنیان خانواده‌ها و … را نیز در بر می‌گیرند.
فساد در هر دستگاه و سازمانی موجب فروپاشی آن و ایجاد خلل در نظام می‌شود و مبارزه با فساد از وظایف هر سازمان و دستگاهی می‌باشد. متاسفانه امروزه در حوزه املاک و مستغلات نیز شاهد شکاف‌های بسیاری هستیم که موجبات فساد را فراهم می‌سازند. از معاملات جعلی گرفته تا فساد‌های نجومی در این حوزه. ما در هلدینگ سلام با افتتاح پروژه اپلیکیشن املاک با هدف پیشگیری از وقوع جرم در حوزه معاملات املاک از طریق افزایش امنیت معاملات با همکاری قوه قضائیه در تلاشیم تا با هرگونه فساد در حوزه املاک مبارزه کرده و تا ریشه‌کن کردن کامل آن و به آتش کشیدن آن بر این هدف ایستاده‌ایم.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *