پروژه طرح جامع بازار مشترک بین‌الملل سلام دنیا

پروژه-مرکز-تهاتر-هلدینگ-سلام
پروژه-سلام-دنیا-هلدینگ-سلام
مرکر-تهاتر-بین‌الملل-هلدینگ-سلام

آتش بر تحریم

مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی): «می‌توانیم به شکل­های مختلف با تحریم­ها مقابله کنیم؛ یا با دور زدن تحریم­ها که شگرد خوب و جالب و ظریفی است و خوب است که دولت و ملت این شگرد را به کار ببرند، یا از جهت رو آوردن به ظرفیت­های درونی که کار بنیادی و زیربنایی است و حتماً باید انجام بگیرد».

طرح جامع بین‌المللی «سلام دنیا» یکی از پروژه ­های بارز هلدینگ سلام است که در بستر تجارت الکترونیک باهدف حداکثر کاهش اثر تحریم‌های اقتصادی و ظالمانه استکباری جهانی تعریف‌شده است. تحریم‌ها باهدف مختل کردن جریانات مبادله‌ای اقتصادی در عرصه‌های مختلف به‌مثابه یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی علیه توسعه و شکوفایی انقلاب اسلامی اعمال شده­اند. خارج از ابعاد نظامی، دولتی و حاکمیتی تحریم‌ها از طریق چهار اهرم اصلی اقتصاد کشور را مورد هدف قرار داده که نه‌تنها به‌صورت موردی بلکه مکمل با یکدیگر نیز اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار می­دهند.

عنوان پروژهمرکز تهاتر بین‌الملل با عنوان سلام دنیا
تاریخ شروع پروژهاسفند 1399
وضعیت پروژهفاز مطالعاتی
تاریخ اتمام پروژهدر دست بررسی
اهداف پروژهکاهش اثر تحریم‌های حداکثری اقتصادی

کاهش اثر تحریم‌های حداکثری اقتصادی

پروژه «سلام دنیا» در مواجهه با اهرم‌های تحریمی کشور متناسب با نوع و ماهیت اهرم و شرایط و ضوابط تحریم‌های اعمال‌شده در قالب پلتفرمی جذاب در محیط تجارت الکترونیک طراحی‌شده است. این طرح بین‌المللی دارای 8 مرکز مختلف است که هر یک از آن‌ها در تعامل با دیگر فعالیت خواهند داشت.

مطالعات طرح جامع بین‌المللی «سلام دنیا» تا پایان اردیبهشت ماه سال 1400 توسط دانشگاه بین‌المللی امام رضا (ع) انجام خواهد شد و از خرداد ماه 1400 به صورت عملیاتی پلتفرم سلام دنیا در راستای خدمت رسانی به توسعه اقتصادی کشور و دستیابی به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *